Contacteer ons

Vind je iets niet terug op onze website? Doorscroll dan zeker onze FAQ pagina . Zit je nog met een andere vraag? Of wil je ergens meer informatie over? Aarzel niet en contacteer ons! Ben je specifiek naar iemand op zoek? Onderaan vind je alle medewerkers van het coördinatiecentrum met bijhorende contactgegevens.

FAQ
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
  • info@prebes.be
  • +32 11 28 83 40
  • Diestersteenweg 88, 3510 Kermt
  • Ondernemingsnummer: BE 0424 273 050
  • Rekeningnummer: BE24 6451 1932 9738
  • KMO erkenningsnummer: DV.O109829

Simonne Copermans

  • simonne@prebes.be
  • +32 11 28 83 40
  • Onthaal, VCA opleiding

Katrien Grevendonck

  • katrien@prebes.be
  • +32 11 28 83 46
  • Grafisch ontwerper

Wies Hertigers

  • wies@prebes.be
  • +32 11 28 83 45
  • Onthaal, ledenadministratie en projectgroepen

Begga Martens

  • begga@prebes.be
  • +32 11 28 83 44
  • Ledenbeheer en provinciale activiteiten

Magda Noben

  • magda@prebes.be
  • +32 11 28 83 43
  • Opleidingen

Tom Noblesse

  • tom@prebes.be
  • +32 11 28 83 41
  • Informatica

Stefan Ruyloft

  • stefan@prebes.be
  • +32 11 28 83 41
  • Veiligheidsnieuws, Commercial corner, marketing

Erna Smets

  • erna@prebes.be
  • +32 11 28 83 44
  • Ledenbeheer en provinciale activiteiten

Frieda Souvereyns

  • frieda@prebes.be
  • +32 11 28 83 42
  • Boekhouding, facturatie

Tom Van Thienen

  • tom.vanthienen@prebes.be
  • +32 11 28 83 47
  • Directeur

Eveline Vanparys

  • eveline@prebes.be
  • +32 11 28 83 46
  • Kennismedewerker