Contacteer ons

Vind je iets niet terug op onze website? Doorscroll dan zeker onze FAQ pagina . Zit je nog met een andere vraag? Of wil je ergens meer informatie over? Aarzel niet en contacteer ons! Ben je specifiek naar iemand op zoek? Onderaan vind je alle medewerkers van het coördinatiecentrum met bijhorende contactgegevens.

FAQ
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
  • info@prebes.be
  • +32 11 28 83 40
  • Diestersteenweg 88, 3510 Kermt
  • Ondernemingsnummer: BE 0424 273 050
  • Rekeningnummer: BE24 6451 1932 9738
  • KMO erkenningsnummer: DV.O109829

Tom Van Thienen

  • tom.vanthienen@prebes.be
  • +32 11 28 83 47
  • Directeur

Simonne Copermans

  • simonne@prebes.be
  • +32 11 28 83 40
  • Onthaal, VCA opleiding

Magda Noben

  • magda@prebes.be
  • +32 11 28 83 43
  • Opleidingen

Tom Noblesse

  • tom@prebes.be
  • +32 11 28 83 41
  • Informatica

Wies Hertigers

  • wies@prebes.be
  • +32 11 28 83 45
  • Onthaal, ledenadministratie en projectgroepen

Erna Smets

  • erna@prebes.be
  • +32 11 28 83 44
  • Ledenbeheer en provinciale activiteiten

Frieda Souvereyns

  • frieda@prebes.be
  • +32 11 28 83 42
  • Boekhouding, facturatie

Eveline Vanparys

  • eveline@prebes.be
  • +32 11 28 83 46
  • Kennismedewerker

Begga Martens

  • begga@prebes.be
  • +32 11 28 83 44
  • Ledenbeheer, provinciale activiteiten & vacatures

Stefan Ruyloft

  • stefan@prebes.be
  • +32 11 28 83 41
  • Veiligheidsnieuws, Commercial corner, marketing

Katrien Grevendonck

  • katrien@prebes.be
  • +32 11 28 83 46
  • Grafisch ontwerper