Contacteer ons

Vind je iets niet terug op onze website? Doorscroll dan zeker onze FAQ pagina. Zit je nog met een andere vraag? Of wil je ergens meer informatie over? Aarzel niet en contacteer ons! Ben je specifiek naar iemand op zoek? Onderaan vind je alle medewerkers van het coördinatiecentrum met bijhorende contactgegevens.

FAQ (veelgestelde vragen)
  • info@prebes.be
  • +32 11 28 83 40
  • Diestersteenweg 88, 3510 Kermt
  • Ondernemingsnummer: BE 0424 273 050
  • Rekeningnummer: BE24 6451 1932 9738
  • KMO erkenningsnummer: DV.O109829

Natascha Canini

  • natascha@prebes.be
  • +32 11 28 83 44
  • Prenne en de provinciale activiteiten

Simonne Copermans

  • simonne@prebes.be
  • +32 11 28 83 40
  • Onthaal, VCA opleiding

Lieve De Keyser

  • lieve@prebes.be
  • +32 11 28 83 47
  • Directeur

Katrien Grevendonck

  • katrien@prebes.be
  • +32 11 28 83 46
  • Grafisch ontwerper

Marina Hendrickx

  • marina@prebes.be
  • +32 11 28 83 42
  • Ledenbeheer

Wies Hertigers

  • wies@prebes.be
  • +32 11 28 83 45
  • Onthaal, ledenadministratie en projectgroepen

Kaat Houben

  • kaat@prebes.be
  • +32 11 28 83 46
  • Grafisch ontwerper, vacatures

Magda Noben

  • magda@prebes.be
  • +32 11 28 83 43
  • Opleidingen

Tom Noblesse

  • tom@prebes.be
  • +32 11 28 83 41
  • Informatica

Stefan Ruyloft

  • stefan@prebes.be
  • +32 11 28 83 41
  • Veiligheidsnieuws, Commercial corner, marketing

Frieda Souvereyns

  • frieda@prebes.be
  • +32 11 28 83 42
  • Boekhouding, facturatie