Je expertise in brandveiligheid delen?
Nieuws

Je expertise in brandveiligheid delen?

Fireforum vzw nodigt je uit om je expertise in brandveiligheid te delen met een geïnteresseerd publiek!

  • 03 feb. 2020

Fireforum vzw nodigt je uit om je expertise in brandveiligheid te delen met een geïnteresseerd publiek van voorschrijvers, brandweer, preventieadviseurs, wetenschappers, architecten en studiebureaus, gebouwbeheerders, fabrikanten en installateurs.

Je kan dit doen door een presentatie te geven op het tweejaarlijks Fireforum Congres dat doorgaat in Brussel op 19 november 2020. De presentaties worden ingedeeld in 2 categorieën:

  • Wetenschappelijk Onderzoek
  • Toegepaste Brandveiligheid

Fireforum is op zoek naar presentaties, workshops en thematische debatten die niet commercieel getint zijn.

Heb jij iets te delen?

Je kan nog inschrijven tot 7 september 2020.

Meer informatie en het inschrijvingsformulier

Gerelateerde opleidingen

Veilig gedrag

Veilig gedrag

    Veiligheidsmanagement voor leidinggevenden

    Veiligheidsmanagement voor leidinggevenden

      Veiligheidscultuur verbeteren, gedrag blijft de uitdaging

      Veiligheidscultuur verbeteren, gedrag blijft de uitdaging

        Veiligheidsnieuws

        Veiligheidsnieuws is hét vakblad voor preventieadviseurs. Het bevat artikels, praktijkcases, nieuwe trends, onderzoeken … Het verschijnt 4 maal per jaar (72 pagina's) in maart, juni, september en december met een oplage van meer dan 8.000 exemplaren (6.500 print en 1.500 digitaal).

        Gerelateerde artikels & podcasts

        Nieuws

        Prebes & ENSHPO: een Europees netwerk van veiligheidsexperts

        Veiligheid, gezondheid en welzijn op het werk stoppen niet aan de landsgrenzen. Europese wetgeving, nieuwe risico's en de uitwisseling van goede praktijken bepalen steeds vaker hoe preventieprofessionals hun rol invullen. Daarom is Prebes al jaren aangesloten bij ENSHPO (European Safety and Health Professionals Organisation).
        • 03 jul. 2026
        Nieuws

        Kleinste PFAS-soort veroorzaakt mogelijk vruchtbaarheidsproblemen

        Trifluorazijnzuur (TFA) staat op het punt een geharmoniseerde indeling te krijgen als giftig voor de voortplanting: categorie 1B, met gevarenaanduiding H360fD: "kan het ongeboren kind schaden, wordt ervan verdacht de vruchtbaarheid te schaden".
        • Gevaarlijke stoffen
        • 30 jun. 2026

        Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

        Schrijf je hieronder in op één of meerdere van onze nieuwsbrieven of verken eerste even onze voorbeelden.

        Nieuwsbrief

        Het laatste nieuws in de preventiewereld, inclusief tips & tricks, ...

        Tweewekelijks

        Vacatureflash

        Overzicht van de nieuwe vacatures in de preventiewereld

        Elke donderdag

        Opleidingen

        Prenne, opleidingen, provinciale activiteiten, ...

        Wekelijks

        Starters

        Infomail waar we starters wegwijs maken in de preventiewereld

        Driemaandelijks