Alle Prebes activiteiten afgelast

  • 13/03/2020

We hebben besloten om voorlopig alle activiteiten, georganiseerd door Prebes, te annuleren tot nader order. Dit als preventiemaatregel om het besmettingsgevaar / verspreiding van COVID-19 verder te voorkomen.

Als vereniging van preventieadviseurs staan we voorop om maatregelen die de gezondheid op de werkvloer bevorderen, te bepleiten en te realiseren. Het lijkt ons dan ook niet meer dan logisch dat we deze maatregelen ook toepassen op de eigen activiteiten.

De veiligheid en gezondheid van onze leden staan centraal bij het nemen van deze beslissing. We kunnen jouw veiligheid en gezondheid niet voldoende waarborgen en menen dat de risico’s te groot zijn. Uit respect voor onze leden, partners en medewerkers kunnen we dan ook niet anders dan preventie te laten primeren.

Wat betekent dit concreet?

  • De Prenne van juni gaat onder voorbehoud door
  • Onze opleidingen worden uitgesteld
  • De provinciale activiteiten worden uitgesteld

Nieuwe berichtgeving volgt!