
Het familiebedrijf Van de Velde, gekend van luxemerken Primadonna, Marie Jo en Sarda, uit Schellebelle is een gevestigde waarde in de lingeriesector. Het werd opgericht in 1919 en groeide uit van een kleinschalig familieatelier tot een internationaal actief bedrijf.
Het bedrijf blijft trouw aan zijn familiale roots, met aandacht voor vakmanschap, kwaliteit en innovatie. Vandaag combineert Van de Velde traditie met een moderne visie en is het actief in verschillende Europese landen en daarbuiten. Het doel van Van de Velde is het vergroten van het zelfvertrouwen van vrouwen door kwaliteitsvolle lingerie aan te bieden die comfort en mode combineert.
Tijdens deze collega kom eens kijken brengen we een bezoek aan de showroom, het stikatelier en het distributiecentrum. Telkens met oog op veiligheid.
Enkel leden.
Er zijn nog geen deelnemers. Er zijn nog 15 plaatsen beschikbaar.
Er werden geen overeenstemmende deelnemers gevonden.