Zowel voor de beginnende als voor de meer ervaren preventieadviseur is het niet altijd evident om de theorie om te zetten naar de praktijk. Dit is dikwijls moeilijker dan gedacht. Daarom nodigt Prebes Limburg jullie uit voor een volgende back-2-basic.
Naast een algemene toelichting over de basis inspectiecampagne(s) door de FOD WASO, presenteren we ook drie onderwerpen waarvan men er twee kan kiezen om te volgen tijdens deze studieavond.
Tijdens deze back-2-basics kan je inschrijven voor 2 van de onderstaande thema's:
- Ladingzekering:
Wat is ladingzekering en wie is verantwoordelijk? Wat zijn de basisprincipes en goede praktijken?
- Schokkende gebeurtenissen:
Hoe voorkomen dat aangrijpende gebeurtenissen, schokkende ervaringen worden?
- Chemische agentia:
Hoe ga ik aan de slag met de risicoanalyse chemische agentia? Wat is er de afgelopen jaren veranderd waar ik extra aandacht aan moet besteden?
Per sessie kunnen er telkens 15 personen aansluiten, geef dus zeker aan voor welke sessie je wenst in te schrijven. Dit kan bij jouw inschrijving in het vak 'opmerkingen'.
Enkel voor leden