SAVE THE DATE - Back 2 basic: verzuimbeleid/jaarlijks bezoek aan de arbeidsplaatsen door PA-AA

SAVE THE DATE - Back 2 basic: verzuimbeleid/jaarlijks bezoek aan de arbeidsplaatsen door PA-AA

Noteer alvast 10 februari 2026 in jouw agenda want dan organiseert Prebes Limburg de eerste back-2-basic van 2026! Ditmaal met onderwerpen als 'verzuimbeleid' en 'jaarlijks bezoek aan de arbeidsplaatsen door de preventieadviseur en arbeidsarts'.

Over dit evenement

Tijdens deze back-2-basic heb je de keuze uit twee sessies.

1. Re-integratie langdurig zieke medewerkers als belangrijk topic binnen het nieuwe regeerakkoord:

Het nieuwe Belgische federale regeerakkoord (2025-2029) bevat een aantal belangrijke hervormingen op vlak van re-integratie van medewerkers die thuis zijn omwille van ziekte. Samenvattend gaat het om meer actieve betrokkenheid van alle partijen, financiële prikkels voor werkgevers en stimuleren van proactiviteit.

Wat betekenen de nieuwe maatregelen voor jouw organisatie? Welke kansen ontstaan er – en welke risico’s?

In deze presentatie nemen we je mee in de belangrijkste wijzigingen en geven we praktische handvatten om direct mee aan de slag te gaan.

2. Jaarlijks bezoek aan de arbeidsplaats door de preventieadviseur-arbeidsarts.

Voor wie?

enkel voor leden.

Om het programma van deze opleiding te zien, kies je eerst een locatie en startdatum hierboven.

We zijn met 0 deelnemers!

Er zijn nog geen deelnemers.

Er werden geen overeenstemmende deelnemers gevonden.

Google Maps Image

Het evenement gaat door in Officenter Hasselt

Hendrik van Veldekesingel 150, 3500 Hasselt

Word lid
van Prebes