Collega kom eens kijken – Station Sint-Pieters-Gent

Collega kom eens kijken – Station Sint-Pieters-Gent

Noteer alvast 30 oktober in jouw agenda, want dan krijgen we een unieke blik achter de schermen van de renovatie van het station Gent-Sint-Pieters. 

Met het Project Gent Sint-Pieters wordt het station en zijn ruime omgeving aangepast aan de huidige behoeften.
Het doel is een vlot bereikbare, leefbare en aangename omgeving creëren waarin alle vervoersmodi goed op elkaar zijn afgestemd. 



Over dit evenement

TM AB-VALENS–EEG werkt aan de renovatie van het station Gent-Sint-Pieters.
Het betreft de ombouw van het station, een tweede deelrealisatie van de sporen 1 t.e.m. 7 en de gedeeltelijke inrichting van het gelijkvloers en niveau -1.
Naast de vernieuwing van de sporen en perrons, worden deze ook voorzien van een overkapping die zal aansluiten op het reeds verbouwde deel van het station.
Dankzij deze nieuwe dakstructuur wordt het comfort van de reizigers in alle weersomstandigheden verzekerd. Zonnepanelen op het dak en de integratie van warmtepompen zetten het duurzame karakter van het project extra in de verf. Het doel is een vlot bereikbare, leefbare en aangename omgeving creëren waarin alle vervoersmodi goed op elkaar zijn afgestemd. 

Het project komt in zijn eindfase en Prebes Oost-Vlaanderen krijgt de gelegenheid om deze afsluitende fase van dichtbij te bekijken. 

Enkele aandachtspunten:

  • Wees op tijd! 
  • Volgende PBM's zijn verplicht en zelf te voorzien (zonder geen toegang op de werf!): helm met kinriem (kinriem gedragen); veiligheidsbril; gehoorbescherming - oordoppen (bijhebben); fluovestje; lange mouwen; handschoenen en veiligheidsschoenen. 
  • Gelieve de veiligheidsvoorschriften te respecteren op de werf. 

Voor wie?

Enkel leden.

Om het programma van deze opleiding te zien, kies je eerst een locatie en startdatum hierboven.

We zijn met 20 deelnemers!

14 van de 20 deelnemers worden getoond.

AD

Anne Daineffe

CD

Chris De Graeve

HOGENT
DR

Denis Remy

Sea Invest
DV

Dimitri Van Meenen

vma
Dv

Dominique van Durme

Alpha Classical Cleaning
ED

Enzo Delaere

Life-Care
EN

Evelyn Notebaert

HOGENT
GD

Garm De Winter

Willemen Infra nv
JV

Johan Van Vlaenderen

KV

Kris Vandenbroucke

LDPBW15 - Defensie
MD

Marina Dhondt

WOOD.BE
Nd

Natascha de Craene

Flow bv
Google Maps Image

Het evenement gaat door in Werf station Gent-Sint-Pieters

Koningin Mathildeplein , 9000 Gent

Word lid
van Prebes