Het tweede corona-alfabet
Nieuws

Het tweede corona-alfabet

Spijker je kennis over de pandemie bij met ons tweede corona-welzijnsalfabet!

  • 15 dec. 2020

In de rubriek “Welzijnsalfabet” in Veiligheidsnieuws, kiest de auteur per letter één thema en licht dit kort toe aan de hand van zijn of haar ervaring hiermee. Dit geeft een unieke kijk op welzijn en preventie.

In de nieuwste editie van Veiligheidsnieuws kan je het tweede corona-alfabet lezen van Danny De Baere, Adviseur  FOD WASO AD Humanisering van de Arbeid. Omwille van het voortschrijdend inzicht, de tweede corona-golf, de vorming van een nieuwe regering met een nieuw coronabeleid, berichten over de vaccins, en nog vele andere redenen lag het voor de hand een tweede corona-alfabet te maken.

Het tweede alfabet

? Bekijk dit en veel meer in Veiligheidsnieuws 209

Het eerste corona-alfabet

  • Het eerste corona-welzijnsalfabet kan je ook nog altijd consulteren via deze link.

Nog meer?

Niet in het corona-alfabet, maar ook leuk:

Veiligheidsnieuws

Veiligheidsnieuws is hét vakblad voor preventieadviseurs. Het bevat artikels, praktijkcases, nieuwe trends, onderzoeken … Het verschijnt 4 maal per jaar (72 pagina's) in maart, juni, september en december met een oplage van meer dan 8.000 exemplaren (6.500 print en 1.500 digitaal).

Gerelateerde artikels & podcasts

Podcast

SafetyTalk - aflevering 41: Een dag uit het leven van... de preventieadviseur bij Basic-fit.

In deze aflevering spreken we met Vincent Debusschere, preventieadviseur bij Basic-Fit. Hij licht toe hoe veiligheid, gezondheid en welzijn geïntegreerd worden in deze snelgroeiende organisatie. Hoewel preventie vaak geassocieerd wordt met industrie of bouw, blijkt ook de fitnesssector een omgeving waar dit thema cruciaal is.
  • Debat
  • 28 sep. 2026
Nieuws

Op 9 oktober gaan we met z’n allen om 10 uur 10 minuten rechtstaan

Doe jij ook mee? Ergonomievereniging VerV en het Vlaams Instituut Gezond Leven vragen iedereen met een zittend beroep om op 9 oktober om 10 uur collectief 10 minuten te ‘wisselwerken’. Dat betekent: het zitten onderbreken en in plaats daarvan rechtstaan of bewegen.
  • Ergonomie
  • 28 sep. 2026

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Schrijf je hieronder in op één of meerdere van onze nieuwsbrieven of verken eerste even onze voorbeelden.

Nieuwsbrief

Het laatste nieuws in de preventiewereld, inclusief tips & tricks, ...

Tweewekelijks

Vacatureflash

Overzicht van de nieuwe vacatures in de preventiewereld

Elke donderdag

Opleidingen

Prenne, opleidingen, provinciale activiteiten, ...

Wekelijks

Starters

Infomail waar we starters wegwijs maken in de preventiewereld

Driemaandelijks