Waarom mag je Prenne 55 niet missen?
Nieuws

Waarom mag je Prenne 55 niet missen?

Efficiënt bijscholen als preventieadviseur? Andere welzijnsdomeinen verkennen? Het kan op Prenne 55!

  • 31 aug. 2020
  • Arbeidshygiëne, Bouw, , Ergonomie, Gezondheid, Kwaliteit, Milieu, Psychosociaal, Veiligheidscultuur, Wetgeving

Een preventieadviseur heeft weinig tijd en moet soms vlug antwoorden hebben op zijn of haar vragen. De modules op de Prenne zijn hiervoor ideaal.

Kies je modules, volg de podcasts en het live debat of luister naar de sofagesprekken. Preventieadviseurs komen aan het woord over hun domein.

De digitale Prenne beleving start op vrijdag 11/09/2020 en eindigt na 1 maand op 10/10/2020. ?

Live overleg

Je kan kiezen uit tal van modules. Daarnaast kan je ook deelnemen aan live overlegmomenten per sessie. Daarin deel je jouw vragen of bemerkingen met de spreker & anderen die de sessie gevolgd hebben. De live sessies gaan door op 17/09/2020 zelf. Je kan aan 6 overlegmomenten zelf deelnemen. De overige kan je nadien ook nog bekijken en beluisteren.

Dit houdt de digitale beleving in:

  • 18 interessante opleidingssessies voor preventieadviseurs
  • Overlegmomenten met de sprekers van de webinars
  • Een live debat met BV's, geleid door Wim De Vilder
  • Sofagesprekken met collega preventieadviseurs
  • Downloadbare podcast interviews over preventietopics
  • Chatmogelijkheden met 48 standhouders

Interesse?

Gerelateerde opleidingen

Volzet
Veilig en gezond omgaan met chemische stoffen: een leidraad voor de preventieadviseur

Veilig en gezond omgaan met chemische stoffen: een leidraad voor de preventieadviseur

  • Milieu, Gevaarlijke stoffen, Arbeidshygiëne, Gezondheid, Wetgeving, Arbeidsveiligheid
  • Hotel Van der Valk Nazareth
  • In Company
  • 2 dagen
  • 635
Asbest herkennen en voorkomen

Asbest herkennen en voorkomen

  • Bouw, Gevaarlijke stoffen, Arbeidshygiëne, Gezondheid, Wetgeving, Arbeidsveiligheid
  • Ondernemerscentrum Roeselare
  • In Company
  • Eén dag
  • 420

Veiligheidsnieuws

Veiligheidsnieuws is hét vakblad voor preventieadviseurs. Het bevat artikels, praktijkcases, nieuwe trends, onderzoeken … Het verschijnt 4 maal per jaar (72 pagina's) in maart, juni, september en december met een oplage van meer dan 8.000 exemplaren (6.500 print en 1.500 digitaal).

Gerelateerde artikels & podcasts

Nieuws

Pesten op het werk: nieuwe cijfers en duiding vanuit onderzoek

De UGent@Work brengt in een Policy Brief pesten op het werk in kaart. Hoe vaak komt pesten op het werk voor? Wat is het profiel van de gepeste en van de pester? Wat zijn de gevolgen?
  • Vertrouwenspersoon, Psychosociaal
  • 12 sep. 2025
Nieuws

Infectie met Shigatoxineproducerende E. coli (STEC)

Na woonzorgcentra in Vlaanderen zijn er nu ook meldingen van besmettingen met de STEC-bacterie in een woonzorgcentrum in Jette. Tot nu toe zijn al vijf overlijdens gemeld die gelinkt kunnen worden aan de bacterie. Wat is die STEC-bacterie precies en hoe gevaarlijk is ze?
  • Gezondheid
  • 11 sep. 2025

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Schrijf je hieronder in op één of meerdere van onze nieuwsbrieven of verken eerste even onze voorbeelden.

Nieuwsbrief

Het laatste nieuws in de preventiewereld, inclusief tips & tricks, ...

Tweewekelijks

Vacatureflash

Overzicht van de nieuwe vacatures in de preventiewereld

Elke donderdag

Opleidingen

Prenne, opleidingen, provinciale activiteiten, ...

Wekelijks

Starters

Infomail waar we starters wegwijs maken in de preventiewereld

Driemaandelijks