Covid safe scan op Prenne 59!
Nieuws

Covid safe scan op Prenne 59!

Kom jij naar de mini-Prenne in Kortrijk Xpo op 16/09/2021? Zorg dan dat je je Covid certificaat bij de hand hebt! We laten enkel de mensen toe die het bewijs kunnen leveren van volledige vaccinatie, genezing of een recent negatief test resultaat.

  • 01 sep. 2021
  • Gezondheid

Kom jij naar de mini-Prenne in Kortrijk Xpo op 16/09/2021? Zorg dan dat je je Covid certificaat bij de hand hebt! We laten enkel de mensen toe die het bewijs kunnen leveren van volledige vaccinatie (inclusief de incubatietijd), genezing of een recent negatief test resultaat.

Covid maatregelen* op Prenne 59

  1. Gelieve je mondmasker aan te doen voor je het gebouw binnenkomt.
  2. We scannen je Covid certificaat en laten enkel de mensen toe die het bewijs kunnen leveren van volledige vaccinatie (inclusief de incubatietijd), genezing of een recent negatief test resultaat (lees hieronder verder).
  3. Was of ontsmet je handen grondig aan de wasstraat.
  4. Het mondmasker mag afgedaan worden bij het eten en drinken (enkel zittend). Er mogen maximum 8 personen aan tafel zitten.
  5. In de zalen van de opleidingssessies is er voldoende afstand voorzien tussen de stoelen. Blijf hier ook je mondmasker dragen (met uitzondering voor de spreker).
  6. Er is voldoende desinfecterende handgel in het gebouw.

*We baseren ons op de huidige regelgeving. Bij eventuele wijzigingen, communiceren we hier tijdig over.

Ziek of symptomen?

Voel je je op de dag van de Prenne ziek en/of heb je op de dag zelf één of meerdere symptomen? Dan verzoeken we met aandrang om thuis te blijven. Wij hopen dat het op deze manier een veilige Prenne wordt voor iedereen.

Covid certificaat

Om het veilig voor iedereen te houden, zullen we iedereen aan de ingang van Kortrijk Xpo vragen om het Covid certificaat te tonen. Deze zullen we scannen. Concreet betekent dit dat we enkel mensen zullen toelaten die het bewijs kunnen leveren van volledige vaccinatie (inclusief de incubatietijd), genezing of een recent negatief test resultaat.

Wat de testen betreft is het van belang om te weten dat het niet gaat over een zelftest die je zelf zou uitgevoerd hebben. Het gaat over een PCR of antigeentest (uitgevoerd door de apotheker). Recent betekent in dit geval dat de PCR ten vroegste van 14/09/2021 (of later) mag dateren, de antigeentest mag ten vroegste van 15/09/2021 dateren.

Meer informatie?

Gerelateerde opleidingen

Veilig gedrag

Veilig gedrag

    Veiligheidsmanagement voor leidinggevenden

    Veiligheidsmanagement voor leidinggevenden

      Veiligheidscultuur verbeteren, gedrag blijft de uitdaging

      Veiligheidscultuur verbeteren, gedrag blijft de uitdaging

        Webinar
        Digitale stress en hyperconnectiviteit

        Digitale stress en hyperconnectiviteit

        • Psychosociaal, Gezondheid, Vertrouwenspersoon
        • online
        • In Company
        • Eén dag
        • 225

        Gerelateerde evenementen

        Webinar
        Webinaire pour le secteur de la construction - Résultats des enquêtes sur la coordination sécurités

        Webinaire pour le secteur de la construction - Résultats des enquêtes sur la coordination sécurités

        • Gezondheid, Arbeidsveiligheid
        • Online
        • Eén dag

        Veiligheidsnieuws

        Veiligheidsnieuws is hét vakblad voor preventieadviseurs. Het bevat artikels, praktijkcases, nieuwe trends, onderzoeken … Het verschijnt 4 maal per jaar (72 pagina's) in maart, juni, september en december met een oplage van meer dan 8.000 exemplaren (6.500 print en 1.500 digitaal).

        Gerelateerde artikels & podcasts

        Nieuws

        Bescherm jezelf tegen teken, op het werk én daarbuiten

        Werk je vaak buiten in het groen? Of geniet je graag van je pauze in de natuur? Dan is het belangrijk om te weten hoe je een tekenbeet voorkomt en wat je moet doen als je er toch eentje opmerkt. De Gemeenschappelijke Dienst voor Preventie en Bescherming op het werk (GDPB) van het Agentschap Overheidspersoneel en het Departement Zorg geven tips!
        • Gezondheid
        • 24 jul. 2026
        Nieuws

        Beroepsziekten in 2025: Fedris zet belangrijkste cijfers op een rij

        Fedris publiceert zijn statistisch verslag over beroepsziekten voor 2025. Net als elk jaar brengt het verslag een aantal opvallende evoluties en trends in kaart.
        • Gezondheid
        • 22 jul. 2026

        Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

        Schrijf je hieronder in op één of meerdere van onze nieuwsbrieven of verken eerste even onze voorbeelden.

        Nieuwsbrief

        Het laatste nieuws in de preventiewereld, inclusief tips & tricks, ...

        Tweewekelijks

        Vacatureflash

        Overzicht van de nieuwe vacatures in de preventiewereld

        Elke donderdag

        Opleidingen

        Prenne, opleidingen, provinciale activiteiten, ...

        Wekelijks

        Starters

        Infomail waar we starters wegwijs maken in de preventiewereld

        Driemaandelijks