Prebes West-Vlaanderen quizt in Hoeve Ter Kerst
Nieuws

Prebes West-Vlaanderen quizt in Hoeve Ter Kerst

Op 9 oktober organiseerde Prebes West-Vlaanderen een gezellige quizavond in Hoeve Ter Kerst te Roeselare, een unieke locatie waar mensen met en zonder beperking samenkomen via een maatwerkbedrijf.

  • 16 okt. 2025

Teamspirit & streetfood

De gerenoveerde boerderij vormde het ideale decor voor een avond vol teamspirit en hersenkrakers. Tussen elke quizronde werd de Prebeswerking op nationaal, provinciaal en regionaal vlak toegelicht.

Ook Jong Prebes, dat zijn bakermat kent in regio West, werd voorgesteld en de projectgroep Documenten kwam aan de beurt. Ondersteund door lekkere streetfood snacks en drankjes, konden de teams tegen elkaar strijden in verschillende rondes met uiteenlopende thema's gaande van politiek en wetenschap tot het herkennen van wereldwonderen en monumenten.

Smaakt naar meer

Dankzij onze sponsors kreeg elke deelnemer een prijs. Het winnende team ging aan de haal met verschillende prijzen geschonken door onze partners. We kunnen spreken van een geslaagde activiteit die zeker smaakt naar meer!

Meer informatie

Ben je benieuwd welke activiteiten er nog meer georganiseerd worden in jouw provincie. Bekijk hier alle gratis provinciale activiteiten.

Gerelateerde opleidingen

Webinar
Supervisie vertrouwenspersonen

Supervisie vertrouwenspersonen

  • Psychosociaal, Vertrouwenspersoon
  • online
  • In Company
  • Eén dag
  • 145
BA4-BA5 met hoogspanning

BA4-BA5 met hoogspanning

  • Bouw, Wetgeving, Arbeidsveiligheid
  • Deba Medium Voltage Competence Center - Deinze
  • In Company
  • 2 dagen
  • 635
Webinar
Octopus sessie - Wetgeving in de praktijk: Beroepsgeheim

Octopus sessie - Wetgeving in de praktijk: Beroepsgeheim

  • Psychosociaal, Vertrouwenspersoon
  • Online
  • In Company
  • Eén dag
  • 165
Bias en Manipulatie: hoe omgaan met toxisch of manipulatief gedrag!

Bias en Manipulatie: hoe omgaan met toxisch of manipulatief gedrag!

  • Psychosociaal, Vertrouwenspersoon, Competentieontwikkeling
  • Officenter Aalst
  • In Company
  • Eén dag
  • 420

Gerelateerde evenementen

Asbest veilig aanpakken begint met de juiste kennis

Asbest veilig aanpakken begint met de juiste kennis

  • Provinciehuis Boeverbos
  • Eén dag
Volzet
Collega kom eens kijken: DHL Aviation

Collega kom eens kijken: DHL Aviation

  • DHL Aviation
  • Eén dag
Ronde tafel: alcohol, drugs en medicatie

Ronde tafel: alcohol, drugs en medicatie

  • Officenter Hasselt
  • Eén dag
Samen werken aan re-integratie: van beleid tot praktijk

Samen werken aan re-integratie: van beleid tot praktijk

  • Provinciehuis Gent
  • Eén dag

Veiligheidsnieuws

Veiligheidsnieuws is hét vakblad voor preventieadviseurs. Het bevat artikels, praktijkcases, nieuwe trends, onderzoeken … Het verschijnt 4 maal per jaar (72 pagina's) in maart, juni, september en december met een oplage van meer dan 8.000 exemplaren (6.500 print en 1.500 digitaal).

Gerelateerde artikels & podcasts

Nieuws

Link tussen emotioneel veeleisend werk en diabetes type 2

Uit een recent Zweeds onderzoek van het “Institute for Environmental Medicine” blijkt dat er een link is tussen emotioneel belastend werk en het ontwikkelen van diabetes type 2. De link is nog duidelijker wanneer werkgevers te weinig sociale ondersteuning bieden aan hun medewerkers.
  • Gezondheid, Psychosociaal, Vertrouwenspersoon
  • 15 okt. 2025
Nieuws

VDAB rolt noodknopsysteem uit in heel Vlaanderen na forse stijging van agressie tegen werknemers

VDAB-medewerkers die zich bedreigd voelen, kunnen voortaan via een nieuw noodoproepsysteem snel hulp inroepen. De maatregel komt er niet toevallig: nooit eerder waren er zoveel meldingen van agressie. Alleen al dit jaar gaat het om 440 gevallen, vooral in de provincies Antwerpen en Limburg.
  • Psychosociaal, Vertrouwenspersoon
  • 15 okt. 2025

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Schrijf je hieronder in op één of meerdere van onze nieuwsbrieven of verken eerste even onze voorbeelden.

Nieuwsbrief

Het laatste nieuws in de preventiewereld, inclusief tips & tricks, ...

Tweewekelijks

Vacatureflash

Overzicht van de nieuwe vacatures in de preventiewereld

Elke donderdag

Opleidingen

Prenne, opleidingen, provinciale activiteiten, ...

Wekelijks

Starters

Infomail waar we starters wegwijs maken in de preventiewereld

Driemaandelijks